1-سوالات و نظرات و پیشنهادات خود را در این قسمت وارد کنید.

                                         

/ 125 نظر / 95 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

تعداد زیر مجموعه های 8 عضوی از{1,2......12} که حداقل 4عضو از هر یک از این زیر مجموعه های 8عضوی متعلق به مجموعه {1و2و...6}هستند کدام است؟

سلام در توابع جز صحیح مثلا[x-3] سه میتونه بیاد بیرون اگه جای سه یه عدد که عضو Z نباشه چه اتفاقی واسش میفته

علی

مهندس سلام لطف می کنید سوالی را که در آدرس زیر آپلود کردم حل کنید یه مقدار بیشتر تشریح کنید سوال آسونیه خودم حل کردم می خوام شما هم یه کم بیشتر تحلیلش کنید تا تمامی جوانبش را یاد بگیرم اما جنبه آموزشیش با توجه به تغییرات بحث حد وپیوستگی برام مهمه ممنون.http://up98.org/upload/server1/02/c/j1lijux26p0fb35gsjbi.docx

علی

سلام مهندس خدا قوت این سوال حلش چه جوریه مفهومی برام توضیح بدید دوران یافته نقطه (A(1,2 حول نقطه (B(2,1 با زاویه 90درجه را به دست بیاورید.

امیر

سلام جواب این سوال را می گید استاد/دو نفر در یک اتاق نشسته اند.اگر فردی که هم سن یکی از آنهاست به اتاق وارد شود،میانگین سن افراد داخل اتاق،۵ سال افزایش می‌یابد. اختلاف سن دو نفری که در ابتدا داخل اتاق بودند،چند سال است؟

علی

دو عقربه‌ی ساعت‌شمار و دقیقه‌شمار، دقیقا ساعت ۹ را نشان می‌دهند. پس از چند دقیقه این دو عقربه دقیقاً، در راستای هم قرار می‌گیرند؟

فروزان

سلام من هنرستانی هستم و از نظر ریاضی متاستفانه پایه جالبی ندارم می خواستم اگه میشه کمکم کنید و از ابتدا شروع کنم و ریاضی ام رو تقویت کنم چه جوری این کار را انجام بدم و از چه کتاب هایی شروع کنم البته منظورم از دبیرستان است اگر میشه کتابهایی رو بهم معرفی کنید یا اگر جزوه دارید میشه برام بفرستید راستش خیلی نیاز دارم میشه جوابم رو بدید فقط خیلی سریع !!!!!!!!!!!!!! با تشکر

تبسم

سلام آقای مهندس میشه راه حل این سوال رو برام توضیح بدید اگر ln2=0.3 و ln3=0.47 باشه لگاریتم 15 در مبنای 2 چنده؟

سمیرا

salam kheyli mamnoon az rahnemayihatoon faghat age soal dashtim chetori mishe porsid?

مژی

basalam va khaste nabashid mishe lotfan functione zir ro baram esbat konid erf(&)=1